ZÁKLADY KELTSKÉHO ČAROVÁNÍ

21. února 2007 v 17:44 | Fixta |  MAGIE
Základem každého čarování je vůle,čím větší je tím větší je naděje na úspěch.Je jedno jestli pracujeme ve stylu kabally nebo Egypta.Vůle je vždy to co se musí projevit.Toto co je tu níže uvedeno je jen základ toho jak to z největší pravděpodobností dělávali staří driudové.
1)Srozumitelně si stanovte a definujte svůj magický cíl.Zapište ho nebo vyslovte nahlas,pomůžete jej
tak jasně formulovat v mysli.Když to uděláte začněte napln´ovat své kouzlo a požadovaný výsledek
svými city a energii.
2)Jestližë se rozhodnete použít některý konkrétní živel jako ohnisko,potom se rozhodněte který bude nejvhodnější, a potom shromažděte energii representující tuto energii.
3)Naplánujte si jak si svůj cíl představujete.To je základ magie.Je to velice důležité pro úspěch vašeho počínání.V okamžiku kdy si představujete řešení svého problému,začínáte dělat změny ve své hluboké mysli potřebné pro uskutečnění vašeho magického činu.Nešetřete při vytváření těchto představ,Vychutnávejte je!!
4)Připravte svíce,kameny nebo cokoli jiného,co zamýšlíte použít jako katalisator k vyslání probuzené síly .Při soustředění na cíl napln´ujte tyto předměty svou osobní energii.Pamatujte si!!Jasná visualisace je klíčem k veškeré úspěšné magii.
5)Rozhodněte se jaká slova síly ve formě proslovu nabo popěvku použijete,abyste se soustředili a probudili svou energii.Můžete si je napsat nebo si zapamatovat klíčové fráze a pak jednoduše improvisovat.
6)Chcete-li v magii použít konkrétní božstva nebo mýtické postavy,rozhodněte se které to budou a jak je budete evokovat či ivokovat a nebo uctívat.Můžete si táké napsat modlidby nebo slova uctívání a naučit se je nazpamět´(Tento způsob je zdržující,je lepší ono řící tak říkajíc z patra)
7)POkud lpíte na staré keltské tradici podávání pohoštění bytostem z Jíného světa, učin´te tak nyní než se pustíte do další ritualní čí magické činnosti.
8)Rozhodněte se kdy a kde se budete zabývat prací s kouzly.Místo zavisí na vašem vlastním přání a zdrojích.Doba provádění závisí na přání nebo potřebě magie.Možná budete chtít vzít v uvahu lunární fáze nebo astrologické vlivy.Zvláště to platí na času vrcholové formy energie božstev s nimiž chcete pracovat.
9)V příslušnou chvíli shromařděte všechny potřebné předměty a jděte na místo.,kde budete provádět kouzlo.Může to být u vašeho oltáře,venku nebo kdekoli kde se cítíte příjemně.
10)Vytvořte ochraný kruh,nebo použíjte jinou formu ochrany na níž se můžete spolehnout.
11)Váš ritual nyní vážně začíná.Pozvěte živly,duchy,bajné bytosti po jejichž přitomnosti vážně toužíte.
Vždy byste je měli přivítat ,ale pro práci s kouzly nejsou nezbytní.Když chcete aby Vám při práci pomohli připravte si řeč k uvítání a uctění a zdělte jím co od nich očekáváte.
12)Zřetelně zdělte počin svého počínání.
13)Vyčistěte mysl od ostatních myšlenek a začněte si jasně představovat svůj cíl.
14)Evokujte nebo ivokujte božstva s nimiž chcete pracovat.Nabídněte jim pohoštění a uctěte je podle vaší tradice nebo obyčejů.
15)Probud´te svou energii a vlijte ji do magického předmětu(předmětů).Nebo požádejte božstva aby vám s tím pomohla.
16)Použijte slova síly,rozsvit´te svíci,nabijte kameny.Tancujte nebo zpívejte spojte se s božstvem.
Udělejte všechno to co jste se rozhodli udělat,abyste soustředili svou pozornost a zvýšili energii.Jestliže pracujete s dalšími bytostmi,vybídněte je aby zvašovali energii s vámi.Vyzvěte je do tance a napln´te prostor kruhu ¨tím největším množstvím energie.
17)Využijte přírodního jevu ,který vám pomůže zvýšit množství energie.Například bouře je výborný zdroj energie které využívá každá čarodějka při čarování..Představte si že jste součástí bouře,vnímejte jak fyzicky přitahujete rozsáhlé zasoby bouře,když se snažíte zvyšovat vlastní energie v kuželu síly.
18)Když máte dojem že jste pro čarování získali dostatek energie,odešlete ji ven abyuskutečnila vaše přání.Uvolněte se rozpřáhněte paže,zvedněte nástroj vyšlete kužel energie ,nebo udělejte cokoli o čem jste přesvědčeni že vyšle enegii ven.Namiřte ji ze sebe také visualně.Vyšlete také energii ,kterou pro vás shromáždili také ostatní entity na vaší straně kruhu
19)Kouzlo byste měli ukončit výrokem:,,A tak se stan´".Ta slova jsou symonymem pro AMEN, ,,Tak je to!",,Je to uděláno!"Jde o potvrzení vašeho díla a toho že vaše konání bylo úspěšné.Veškerá magie se provádí ve víře,že žádaný cíl už se projevil-neuskuteční se ale už je.Svá mygická přání vždy formulujte v přítomném čase například.,,mám ted´ve svém životě lásku."nebo,,Mé účty jsou ted´všechny zcela zaplaceny."Hovořit o magii uskutečn´ující se v budoucím čase znamená,že se splní někdy v budoucnosti,ale mimo momentální dosah.
20)Krátce o svém cíly meditujte.Představte si jak se uskutečn´uje.Usmívejte se a uvědomte se že se na kouzlu pracuje.
21)Uvolněte energii evokovaných nebo ivokovaných božstev.
22)Poděkujte a propust´te všechny bájné bytosti,duchy a božstva,kteří přišli aby byli svědky vaší magie nebo vám v ní pomohli.
23)Uzeměte přebytečnou energii a otevřete kruh.
24)Zaznamenejte popis kouzla do svého magického deníku nebo do Knihy Stínů.Zapište datum čas povětrnostní podmínky a všechny astrologické údaje.Později to bude velmi užitečné.Až provedete dostatek kouzel,budete moci sestavit model.Například možná zjistíte že nejučínější kouzla děláte právě v neděli nebo když bylo zamračeno či sněžilo či za přítomnosti skřítků nebo nějakého božstva
jakmile jste zapálili svíce nebo když nastal úplněk.U jednotlivých lidí mohou být optimální podmínky různé.Tyto modeli vám pomohou vybrat pro vás nejlepší čas pro čarování.
25)Dokud nedosáhnete svého magického cíle měli byste si jej každý den představovat jako by byl,fait accompli.Toto každodenní zvyšování energie často stírá rozdíl mezi úspěchem a prohrou.
Tento postup byl pro Vás opsán z knihy McCoyové Keltské Mýty a magie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Swee Swee | Web | 22. února 2007 v 19:48 | Reagovat

na tvůj dotaz na mým blogu.......jsou to všechno kouzla z Harryho POttera.....jestli jsi ho někdy četla nebo viděla tak asi postup znáš.....jinak....vidim tady nějaký povídky tak si je taky přečtu:-D

2 Andrejka Andrejka | Web | 24. února 2007 v 15:25 | Reagovat

asi máš pravdu s tim že ho nemám rušit ale někteří chytráci mi tam píšou komentáře typu máš trapnej blog a tak víš to je hlavní důvod proč ho chci zrušit ale asi ho klvůli takovým super lidičkám nebudu rušit no :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama