Pozvánka na web

7. dubna 2013 v 7:55 |  RŮZNÁ UPOZORNĚNÍ

Zveme vás na náš web, kde najdete rozličné osudy různých lidí, příběhy pro zasmání i k zamyšlení. Nechte se unést do zemí vzdálených, blízkých i smyšlených, do dob dávno minulých i současných. Vejděte do oázy a odreagujte se od šedi běžného dne.
Amulet - Pátrejte po tajemství starého šperku, spojeného s kletbou dávných druidů. Prolomte prokletí, které po staletí nese tajemný hrad Lodrige.
Kavárna - Rodina Schwarzsteinova se po válce přestěhovala z Mnichova do Berlína, aby zde začala nový život. Seznámí se tu s majitelkou pensionu v němž se ubytují Ursulou Bauer, která kdysi provozovala v domě nevěstinec, životem protřelá žena nabídne přicházející rodině pomoc v jejich začátcích. Podaří se Schwarzsteinovým dosáhnout svého cíle?
Regent - Icénie je malé ostrovní království, nedaleko Evropy, v jejím čele stojí královna Boudvinda. Ve skutečnosti však zemi spravuje Regent Grian Dé Brigd, který musí často bojovat se členy Rady Moudrých. Naštěstí má u sebe svého věrného, anglického komorníka Bedouse, jež svému pánovi podá vždy pomocnou ruku, když je to zapotřebí.
Ursula Bauer - zpověď - Příběh ženy jejíž osudem měla být ulice, sledujte cestu prostitutky, jež si šla směle za svým cílem. Povídka je jakýsi odkaz na KAVÁRNU, popisuje životní cesty jedné z jeho představitelek.
Prosba - Budeme rádi za každý váš názor, abychom věděli, která s uvedených povídek se vám líbila.
Děkujemě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 claimant claimant | Web | 17. června 2015 v 16:03 | Reagovat

Kazachstán.............ыыыыыыы 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama